Partneři
Proč právě H.E.A.T.?

Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.
Každý produkt společnosti NUTREND je notifikován a nahlášeny Ministerstvu zdravotnictví ČR. Kvalitu produktů a systém vývoje a výroby ocenil také Antidopingový výbor ČR. Účinnost a funkčnost produktů je kladně hodnocena sportovci. Mezi nejvýznamnější partnerství společnosti NUTREND patří spolupráce s Českým olympijským výborem, Slovenským olympijským výborem a Českým paralympijským výborem.


Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu společnosti NUTREND.

Společnost NUTREND patří mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Svou produkci NUTREND dodává nejen do vybraných obchodních řetězců, ale také do fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Produkty jsou rovněž exportovány do 30 zemí nejen Evropské unie.

www.NUTREND.cz
ADIDASOBCHOD.CZ – internetový obchod s neširší nabídkou sportovního vybavení značky adidas na českém trhu
www.adidasobchod.cz

 


BĚŽECKÁ ŠKOLA MILOŠE ŠKORPILA – server zaměřený na zdravý životní styl a na běhání
www.bezeckaskola.cz

 

 


POLAR – specialista na sportestry
polarczech.czz

 


ERASPORT.cz – přidružený web www.ronnie.cz, který věnuje celou kategorii H.E.A.T. PROGRAMu
www.erasport.cz

 


www.ceskosehybe.cz

 


www.ceskakomorafitness.cz

 

Chata Kopřivná pod Pradědem

Chata Kopřivná pod Pradědem Chata Kopřivná aktuality ubytování rezervace online stravování okolí aktivity a relax firmám ceník galerie

www.koprivna.cz

 

GMM training s.r.l.

GMM