Petr Havlíček doporučuje ZP MV ČR
H.E.A.T. Program

Vážení příznivci zdravého života,

 

celorepubliková tour k projektu Zdravě myslet, zdravě žít pokračuje dalšími zastávkami v červnu. A protože červen je také měsíc, kdy můžete provést změnu zdravotní pojišťovny, proto Vám dnes posíláme nabídku toho nejspolehlivějšího partnera pro zdraví.
Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra doporučuje i Petr Havlíček: “Neriskujte své zdraví, vsaďte na jistotu a čtěte až do konce této nabídky.“
1. Zdravotní pojišťovnu můžete změnit pouze 1x/rok, nejpozději do 30. června. Pojištěnci nové zdravotní pojišťovny pak budete od 1. ledna následujícího roku.

2. Jakou zdravotní pojišťovnu si vybrat? Tu nejspolehlivější, ekonomicky stabilní  a zdravou pojišťovnu, které důvěřuje více než 1 250 000 klientů.

3. Co mi ZP MV ČR nabízí? Garantuje jistotu ošetření a oporu v oblasti zdraví v průběhu celého vašeho života. Z nabídky zajímavých příspěvků si vybere opravdu každý člen vaší rodiny.

ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE >

 

Jste pojištěnci ZP MV ČR a patříte mezi klienty, kteří jsou se službami a nabídkami ZP MV ČR spokojeni? Využijte program s názvem Pošlete to dál… a čerpejte ještě více bonusů pro zdraví, až 1 000 Kč např. na pohybové aktivity, vitamíny, doplňky stravy.

Více informací o programu zde >

Vaše ZP MV ČR

mvcr-kolaz

Zpět na novinky