H.E.A.T. Program slaví narozeniny, ale dárek dostanete Vy!
H.E.A.T. Program

Letos je tomu právě 10 let od oficiálního představení H.E.A.T. Programu sportovní i široké veřejnosti.

 

Pojďte s námi oslavit jeho narozeniny!

 

H.E.A.T. Program má své kořeny v Itálii, kde byl také poprvé oficiálně prezentován. Stalo se tak na tradičním sportovním Festivalu del Fitness v roce 2004 v malebném pobřežním městečku Rimini. Autory nejen základní myšlenky, ale i celé realizace a uvedení kompletního programu do praxe, byli neúnavní a ve světě fitness dobře známí profesionálové Max Grossi a Marika Moretti.

Tito dva sportovní nadšenci a milovníci vysokohorského terénu jakéhokoli stupně náročnosti, aplikovali získané zkušenosti z této oblasti právě do indoorové aktivity s názvem H.E.A.T. Program. Název programu je zkratkou čtyř anglických slov (High Energy Aerobic Training), plně vystihujících program jako takový, alespoň pokud jde o stránku fyzickou. Základním kamenem celého programu je nejpřirozenější lidský pohyb, tedy chůze, prováděný na speciálním a zcela jedinečném páse, nazvaném  Maxerrunner.

balloon_PNG574
První forma aktivity H.E.A.T. Program v jeho počátcích spočívala v běhu jako takovém. Aktivita byla ovšem pro spoustu lidí poměrně náročná a namáhavá. V průběhu následujících let se koncept programu postupně vyvíjel a na základě dalších zkušeností neustále vylepšoval. Kromě jednotlivých technik pohybu se částečně měnily i parametry mechanického pásu Maxerrunner tak, aby byl průběh cvičení co nejefektivnější. Přirozeným vývojem došel H.E.A.T. Program až do své současné podoby. Hlavní aktivitou zůstala chůze, představující přirozenost i samozřejmost pohybu bez jakýchkoli negativních důsledků. Běh na páse je v dnešní době aplikován jen jako technika doplňková, a to pouze nejzkušenějšími instruktory a s klienty, kteří již dosáhli určité úrovně tréninkové vyspělosti.

 

Pro všechny příznivce H.E.A.T. Programu jsme připravili velkolepou oslavu ve formě podvečerní a večerní plavby po Vltavě, parníkem plným mechanických pásů Maxerrunner, sportovního nadšení a dobré nálady. Budete mít možnost absolvovat jednu či více unikátních lekcí přímo na palubě parníku během samotné plavby se zkušenými instruktory, kteří Vám budou po celou dobu dělat ochotné a profesionální průvodce. Jako bonus pro Vás chystáme úvodních několik slov a představení nové „tour“ týkající se zdravého životního stylu s Petrem Havlíčkem, Petrou Krajčinovič a Jitkou Vlkovou.

 

Neváhejte a pojďte se projít po vodní hladině prostřednictvím H.E.A.T. Programu!

 

Avizovaný dárek k 10. narozeninám H.E.A.T. Programu naleznete na konci samotného zářijového newsletteru ve formě slevové poukázky – kupónu v hodnotě 1000,- Kč, který lze aplikovat na Vaše další vzdělávání v rámci H.E.A.T. Programu, a to na jakékoli školení v hodnotě nad 3000,- Kč.

 

 

 

Zpět na novinky