Marketing
H.E.A.T. Program

Značka H.E.A.T. PROGRAM® má obrovskou podporu jak ze strany médií, tak známých osobností. Objevujeme se nejen na internetových televizích jako hejbejse.tv, ale poměrně často proběhne reportáž také v celostátních TV.

 

Mohli jste se také setkat s naším „občasníkem“ H.E.A.T. PROGRAM MAGAZÍN, který je vydávaný k zvláštním milníkům a příležitostem, jako jsou výročí a velké akce. Magazín je na naše náklady distribuován do všech center, a do dalších veřejných míst jako restaurace, čekárny či fitness centra, kde volně dostupný.

 

Pravidelně se ovšem objevujeme v časopisech DIETA, FITSTYL, PULS, NUTREND Magazín, MF Plus a mnoha dalších. Konkrétní články a reportáže v sekci PROČ PRÁVĚ H.E.A.T. PROGRAM – NAPSALI O NÁS.

 

Velmi často se objevujeme na veřejných prezentacích a těch největších sportovních akcích jako jsou veletrh Sport Life a Fitness Expo. Každoročně najdete H.E.A.T. PROGRAM na RIMINI WELLNESS v Itálii. V tuzemsku neustále pořádáme menší i větší akce, vzpomeňme například Fitness Story v Olomouci se 45ti pásy, další rok už to bylo 100 pásů. V roce 2010 se akce jmenuje DRUM & WALK 1 a pásů je dvojnásobek, rok 2011 je zatím největším milníkem, kdy v Praze bylo na akci DRUM &  WALK 2 již 300 pásů.

 

H.E.A.T. PROGRAM® je velkou měrou podporován významnými osobnostmi z oblasti lékařství a také celebritami. Se značkou H.E.A.T. PROGRAM® je velmi úzce spojen specialista na výživu Ing. Petr Havlíček, cvičitelka Hanka Kynychová, cvičitel yogy Václav Krejčík a mnoho dalších.

 

Obrovskou podporu vytváří H.E.A.T. PROGRAMU také spojení s našimi partnery, mezi které patří:

 

NUTREND D.S., a.s. – jednička na trhu s produkty sportovní výživy. Tato společnost plně podporuje rozvoj H.E.A.T. PROGRAM® www.NUTREND.cz>
ADIDASOBCHOD.CZ – internetový obchod s neširší nabídkou sportovního vybavení značky adidas na českém trhuwww.adidasobchod.cz
BĚŽECKÁ ŠKOLA MILOŠE ŠKORPILA – server zaměřený na zdravý životní styl a na běhání www.bezeckaskola.cz
MIZUNO – kvalitní obuv www.mizuno.eu>
POLAR – specialista na sportestry www.polar.cz
ERASPORT.cz – přidružený web www.ronnie.cz, který věnuje celou kategorii H.E.A.T. PROGRAMu www.erasport.cz