Výhody pro instruktory
Instruktoři a centra

Nenašli jste své jméno v seznamu?
Chcete opravit udáje u svého jména?

Kontaktujete nás zde »

Výhody pro instruktory


Výhody pro instruktory

 

Být instruktorem H.E.A.T. Programu má samozřejmě také mnoho výhod. Na úplně prvním místě ale vždy záleží jen na Vás, jak tyto výhody využijete a také jak na svou aktivitu pohlížíte. Někdo je instruktorem „chodí“ pro radost a je to pro něj koníček, někdo se chůzí na páse dokonce i živí, někdo třeba obojí dohromady. Ale asi pro nás všechny instruktory je H.E.A.T. Program® naší srdcovou záležitostí.

 

Ať už ale pro Vás H.E.A.T. Program znamená cokoliv, důležitý je vždy SPOKOJENÝ KLIENT, který se na Vaši lekci bude rád a často vracet. V tom Vám můžeme pomoci tím, že centrum, ve kterém působíte má silné marketingové zázemí a zajištěnou reklamu zdarma ve formě internetových prezentací, článcích v tiskovinách a na internetu, výstupy v televizi či rádiu.

 

Vždy se snažíme zajistit jak profesionální školení, tak profesionální školitele, kteří se stále pro Vás vzdělávají a snáží se získat pro Vás maximum nových zkušeností. Dále poskytujeme další navazující vzdělání, různé kurzy, které ještě více prohloubí Vaše znalosti instruktora (např. Pyramida zdravého životního stylu).

 

Jste neustále informování o novinkách nejen v oblasti H.E.A.T. Program®, ale také ze zdravého životního stylu. Vytváříme pro Vás různé motivační akce nebo na nich kooperujeme. Snažíme se pro Vás přinášet různé slevy či akce od našich partnerů a spolupracovníků.

 

Instruktor má slevu 15% na oblečení H.E.A.T. Program® a tuto slevu můžete uplatnit na eshopu a nebo webu www.heatprogramstore.com, na tomto webu můžete uplatnit slevu také na další doplňky a produkty partnerských společností. V případě generálního partnerství jako je společnost nutrend, Vás bude přímo tato společnost informovat o Vašich slevách.